Yükleniyor...

Coren Hakkında

Coren Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Satış A.Ş., %100 Türk sermayesiyle kurulmuş, ana faaliyet konusu; herhangi bir tarife grubuna dahil serbest tüketicinin elektrik ihtiyacını, TEDAŞ ulusal elektrik tarifelerine göre gerçekleştirilen iskontolarla, Elektrik Toptan Satış Mevzuatı‘na uygun bir şekilde karşılamak amacı ile 2010 yılında kurulmuştur.
 
Coren Elektrik, piyasa şartları ve düzenlemeleri, şirket içi ve sektörel risk yönetimi lapsamında elektrik enerjisi ve kapasite ticareti yaparak faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Coren Elektrik, gücünü tedarikçisinden müşterisine uzanan 1 geniş yelpazede, özenle oluşturduğu yüksek güvenilirliği, samimiyeti ve uzman kadrosundan almaktadır.
 
Coren Elektrik, sahip olduğu  ETS/3003-18/1773 no’lu Elektrik Toptan Satış Lisansını, T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından, 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca Elektrik replika saat Enerjisi Toptan Satış faaliyeti gerçekleştirmek maksadıyla almıştır.
 
Coren Elektrik, tamamı farklı disiplinlerde eğitim görmüş mühendislerden oluşan profesyonel ekibiyle, Serbest Tüketici ile anlaşılan fiyat koşulları ve talepleri doğrultusunda aboneye özel fatura dizaynı sunarak; anlaşılması kolay, şeffaf ve güvenilir faturalandırma sistemi uygulamaktadır.